Squash v Horoměřicích – multifunkční partner Klubu pevného zdraví

Sportovní a společenské centrum REPOS CENTRE v Horoměřicích, obecně známé jako SQUASH Horoměřice, je podnikem s rodinnou atmosférou, osobním přístupem a vstřícností ke svým klientům.

Najdete zde dva certifikované squashové kurty, jeden multifunkční kurt využívaný jako tělocvična, v létě tenisový kurt s umělým povrchem a dvě horizontální solária. Tělocvičnu si můžete pronajmout na badminton, košíkovou, sálový fotbal a volejbal.

Členům Klubu pevného zdraví nabízí slevu 10 % z cen squashe, tenisu, pronájmu tělocvičny a solária.

V objektu najdete i rodinný a mateřský klub Pohoda, který pohlídá vaše děti, pokud si dopřejete masáž, nebo si přijdete zasportovat. Pohoda organizuje vlastní cvičení maminek s dětmi a kroužky pro předškoláky, spolupracuje s logopedkou a s rodinnou psychoterapeutkou.

Další informace naleznete na www.squashhoromerice.cz.