Vánoční sleva 30 % na knihy!

Vánoční svátky se blíží a my pro vás máme skvělý tip na dárek pro vaše blízké, se kterým navíc ušetříte.

Dětem i dospělým uděláte radost napínavou, vzdělávací či zábavnou knížkou z knihkupectví Albatros Media, které si pro všechny členy Klubu pevného zdraví připravilo slevu 30 %.

V internetovém knihkupectví Albatros Media můžete vybírat z více než 11 000 titulů. Nabídka je pestrá – od dětských knížek přes odbornou a populárně naučnou literaturu, audioknihy, aktuální bestsellery až po klasické knižní hity. Na své si přijde celá rodina.

Slevu 30 % můžete využít od 30. 11. do 10. 12. 2023 na e-shopu www.albatrosmedia.cz.

Pro získání slevy uveďte při objednávce slevový kód VZPADVENT30. Sleva je poskytována z běžné maloobchodní ceny zboží a nelze ji kombinovat s jinými aktuálně poskytovanými slevami a akcemi e-shopu.

Udělejte radost sobě i blízkým atraktivní knihou!

Albatros Media

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na