VZP přeje krásný den dětí!

Díky VZP a Klubu pevného zdraví můžete pro své děti pořídit dárky se slevou, nebo využít finančních příspěvků.

Děti jsou to nejdůležitější, co máme, a chtěli bychom jim vždy dát to nejlepší.

Ve VZP jsme pro Vás proto připravili řadu benefitů, díky kterým jim můžete poskytnout tu nejlepší péči a navíc za ušetřené finance pořídit i dárky ke dni dětí!

Posíláte své děti na dětské tábory?

Máme pro Vás příspěvek do výše 500 Kč!

Chcete pro své děti dárek pro zdraví?

Vyberte si z nabídky příspěvků na rehabilitační aktivity, nebo očkování!

Slevy na dárky pro děti s partnery Klubu pevného zdraví!

Získejte slevy u našich partnerů, například slevu 15 % na nákup potravinových doplňků Terezia company přímo pro děti, nebo vybírejte zde.

Blíží se léto a dětem by mohlo udělat radost např. nové sportovní vybavení a oblečení, nebo kvalitní sluneční brýle z optiky!

Pro ty úplně nejmenší máme 20% slevu na veškeré výrobky značek Babysense a Tomy, kterou lze uplatnit v e-shopu na stránkách www.detskachuvicka.cz .

Další slevy přímo ve Vašem regionu najdete zde.