Získejte vstupní konzultaci výživového poradenství zdarma

Partner Klubu pevného zdraví Štěpánka Procházková je akreditovaná výživová poradkyně a propagátorka zdravého hubnutí bez doplňků stravy s odbornou praxí od roku 2006. Pomáhá svým klientům změnit životní styl a stravovací návyky a tím přispět k dosažení jejich vytyčeného cíle, ať už je jím redukce hmotnosti, přibrání svalové hmoty, zlepšení stravovacích návyků nebo zvýšení fyzické a psychické kondice.

Pro členy KPZ nabízí slevu 5 % na sestavení výživového programu na míru bez léků pouze z běžných potravin, 10 % na kosmetiku a masáže, slevu 20 % na nákup permanentky k ošetření radiofrekvenčním přístrojem bez bolesti a rekonvalescence a 30 % na luxusní masáže.

Aktuálně připravila Štěpánka Procházková pro klienty VZP při objednávce některého z výživových programů po celé září 2017 zcela zdarma vstupní konzultaci v hodnotě 600 Kč. Vstupní konzultace zdarma platí při programech wellness, fitness a intenzivní nebo komplexní program. Nabídku nelze kombinovat s ostatními slevami poskytovanými partnerem.

Vstupní konzultace zahrnuje segmentální analýzu tělesných parametrů, rozbor stávajících pohybových a stravovacích návyků a zdravotní anamnézy, výklad základních pojmů nebo výběr vhodného výživového programu.

Na základě vstupní konzultace je doporučen výživový program, který obsahuje sestavení jídelníčku a plánu pohybových aktivit, pravidelné přeměřování tělesných parametrů a výstupní konzultaci.

Služby partnera KPZ jsou dostupné v Ústí nad Orlicí, Dvoře Králové, České Třebové, Litomyšli, Jablonném nad Orlicí, Žamberku, Heřmanově Městci nebo Rychnově nad Kněžnou.

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na