16. Dětský super den v Pardubicích

Mezinárodní den dětí se slaví každoročně 1. června a má upozornit veřejnost na práva a potřeby dětí. U příležitosti tohoto svátku jsou připravovány různé společenské a sportovní akce. VZP ČR je již tradičním partnerem největšího dětského dne v Pardubickém kraji, který se koná 3. června 2017 v areálu Dostihového závodiště v Pardubicích.

16. Dětský super den nabídne i letos atraktivní program: vystoupení Michala Nesvadby nebo Klauna Ferdy. Chybět nebude taneční studio Hroch, taneční vystoupení dětí ze Speciální školy Svítání nebo dětského domova, divadelní pohádky, šermíři, ukázky hasičského záchranného sboru a další.

Pro děti je připraveno více než 20 zajímavých soutěžních stanovišť, na kterých mohou sbírat body a ty pak vyměnit za sladké odměny. Navíc se mohou zapojit do slosování o atraktivní dárky.

Doprovodný program nabízí mnoho atrakcí - skákací hrady, houpačky, zoo koutek, IQ park a studijní centra, malování na obličej, tetování, projížďky na koních po trase Velké pardubické a mnoho dalšího.

Přijďte si hrát a strávit sobotu 3. června plnou smíchu a zábavy. Zveme vás k soutěžnímu stanovišti VZP ČR, kde si můžete vyzkoušet hod na kroužky nebo žebřík. Pro dospělé návštěvníky je připraveno bezplatné měření tělesných hodnot výživovým poradcem Klubu pevného zdraví ze společnosti Nutristyl.

Brány dostihového závodiště se otevřou v 10 hodin, vylosováním dárků z tomboly bude akce v 18 hodin ukončena.

FOKUS optik vyšetření zraku

Měření zraku zdarma pro pojištěnce VZP

Od 1. března 2024 si mohou pojištěnci Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR starší 15 let nechat změřit zrak zcela zdarma ve všech optikách FOKUS. Pro vyšší komfort je možné si vyšetření zraku rezervovat

cyklisti