Vyšetření zraku na nově otevřené pobočce VZP

Přijďte v pondělí 20. 6. na klientské pracoviště ve Florentinu na Praze 1 a odborníci z První optiky vám vyšetří zrak. Dále vám nabídneme měření tlaku a tělesného tuku.

Špatně vidíte? Nejste si jisti, zda současné dioptrie odpovídají skutečně vašim potřebám? Nebo vás zajímá, jak máte vysoký krevní tlak či hladinu tuku v těle? Přijďte v pondělí 20. června v časovém rozmezí 12.00 až 16.00 na pobočku v ulici Na Florenci 2116/15 a dozvíte se o svém zdraví spoustu zajímavých informací.

Vyšetření zraku zajišťuje První optika, partner Klubu pevného zdraví, kde můžete na produkty a profesionální služby čerpat slevu ve výši 15 %. Více informací o optice získáte na www.prvnioptika.cz nebo www.klubpevnehozdravi.cz.

Ať už si potřebujete vyřídit záležitosti týkající se zdravotního pojištění nebo máte zájem o vyšetření zraku, přijďte. Těšíme se na vás.

FOKUS optik vyšetření zraku

Měření zraku zdarma pro pojištěnce VZP

Od 1. března 2024 si mohou pojištěnci Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR starší 15 let nechat změřit zrak zcela zdarma ve všech optikách FOKUS. Pro vyšší komfort je možné si vyšetření zraku rezervovat

cyklisti