Speciální sleva 20 % na doplňky stravy GS a Cemio a doprava ZDARMA

Posilněte na podzim svou imunitu doplňky stravy, které obsahují vitamíny, minerály a další látky, dodávající organizmu potřebné živiny pro jeho správné fungování.

V období od 20. října do 5. listopadu 2023 nabízí společnost Green Swan Pharmaceuticals, a.s. členům Klubu pevného zdraví speciální slevu 20 % na veškerý sortiment doplňků stravy a měřicí techniky. Navíc také dopravu zdarma.

Pro uplatnění slevy zadejte v objednávce slevový kód VZPKPZ. Sleva 20 %, včetně dopravy zdarma, platí při nákupu nad 990 Kč a nesčítá se s dalšími slevami.

Green Swan akce

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na