Taneční dopoledne ve FITDANCEART

Zveme vás do plzeňského tanečního studia FITDANCEART v sobotu 24. 9. Těšit se můžete na dopoledne plné tance a zábavy.

V čase 9.30 – 12.00 hodin bude pro všechny návštěvníky připraven bohatý taneční program. Zájemci si budou moci vyzkoušet různé taneční styly: Latin dance, Salsa, Portdebras, Ay fly training, Pole dance, Aerial Hoop, Afro dance, Fit Latin dance a další.

Na stánku VZP budou připraveny informace o Klubu pevného zdraví, o příspěvcích z fondu prevence a o komerčních produktech. Zájemci si budou moci nechat změřit tělesné hodnoty (BMI a tuk).

Taneční program bude zaměřený na děti i dospělé. Klienti VZP budou mít na akci vstup zdarma.

FITDANCEART poskytuje pro členy Klubu pevného zdraví slevu ve výši 10 % na nákup všech kurzů. Taneční studio můžete navštívit na adrese náměstí Republiky 202/28, Plzeň.

FOKUS optik vyšetření zraku

Měření zraku zdarma pro pojištěnce VZP

Od 1. března 2024 si mohou pojištěnci Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR starší 15 let nechat změřit zrak zcela zdarma ve všech optikách FOKUS. Pro vyšší komfort je možné si vyšetření zraku rezervovat