Taneční dopoledne ve FITDANCEART

Zveme vás do plzeňského tanečního studia FITDANCEART v sobotu 24. 9. Těšit se můžete na dopoledne plné tance a zábavy.

V čase 9.30 – 12.00 hodin bude pro všechny návštěvníky připraven bohatý taneční program. Zájemci si budou moci vyzkoušet různé taneční styly: Latin dance, Salsa, Portdebras, Ay fly training, Pole dance, Aerial Hoop, Afro dance, Fit Latin dance a další.

Na stánku VZP budou připraveny informace o Klubu pevného zdraví, o příspěvcích z fondu prevence a o komerčních produktech. Zájemci si budou moci nechat změřit tělesné hodnoty (BMI a tuk).

Taneční program bude zaměřený na děti i dospělé. Klienti VZP budou mít na akci vstup zdarma.

FITDANCEART poskytuje pro členy Klubu pevného zdraví slevu ve výši 10 % na nákup všech kurzů. Taneční studio můžete navštívit na adrese náměstí Republiky 202/28, Plzeň.

Velikonoce

Přejeme Vám krásné Velikonoce

Velikonoce, jedny z nejvýznamnějších křesťanských svátků, jsou časem radosti, naděje a obnovy. Pro mnoho lidí po celém světě znamenají Velikonoce více než barvení vajíček, pečení beránků, mazanců a pletení pomlázky. Jsou to dny