VZP bude na červencovém cyklistickém závodě žen

V sobotu 9. července vás zveme na 29. ročník mezinárodního cyklistického závodu žen „TOUR de FEMININ 2016 – O cenu Českého Švýcarska“.

Závod se uskuteční ve dnech 7. – 10. července 2016. Má 5 etap a celková délka je 397,6 km. Z jednoho státu může startovat libovolný počet družstev.

Všeobecná zdravotní pojišťovna vám bude k dispozici 9. července v době od 10 do 14 hodin na náměstí v Krásné Lípě - nabídneme vám informace o preventivních programech pro naše klienty. Kromě toho vám poradí výživová poradkyně Markéta Pilařová, která je naším partnerem Klubu pevného zdraví. Paní Pilařová ve své děčínské provozovně Fit Maroldovka poskytuje členům Klubu pevného zdraví slevu 10 % na nutriční a pohybové poradenství pro dospělé a děti. Více informací na www.fitmaroldovka.cz.

Velikonoce

Přejeme Vám krásné Velikonoce

Velikonoce, jedny z nejvýznamnějších křesťanských svátků, jsou časem radosti, naděje a obnovy. Pro mnoho lidí po celém světě znamenají Velikonoce více než barvení vajíček, pečení beránků, mazanců a pletení pomlázky. Jsou to dny